PencereTV , Hande Turan Abadan , Prof. Dr. Yasin Ceylan


19 Mayıs 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan PencereTV okuyucularının desteğiyle günden güne büyüyor.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana internet haberciliğine yepyeni bir soluk getiren PencereTV, seçkin yazarları ve dürüst habercilik anlayışıyla her geçen gün okuyucu kitlesini artırmaya devam ediyor.

Türkiye’de özgür haberciliğin yaşadığı sıkıntıları göz önüne alarak tecrübeli basın kadrosunu günümüz teknolojisine hâkim genç bir ekiple birleştirerek nitelikli ve gerçek haberi halka ulaştırmayı amaç edinen PencereTV, kuruluşunun üzerinden geçen bu kısa sürede hedeflediği noktaya emin adımlarla yürüyor.

Seçkin bir yazar kadrosu olan PencereTV, Genel Yayın Yönetmeni Hande Turan Abadan, Prof. Dr. Yasin Ceylan, Prof. Dr. Ahmet İnam, Prof. Dr. Şadan Gökovalı, Okan Yüksel, Atilla Köprülüoğlu, Sedat Kaya, Kamil Erdoğdu, Gamze Düşmez, Ahmet Ünsal, Elif Mirmahmutoğlu, Esra Zeynep Özdemir gibi isimleriyle Türk Basınında gerçek anlamda fark yaratıyor.

Kurulduğu gün yaptıkları açıklamada belirttikleri; “PencereTV, hiçbir şirkete, kişiye, kuruma, kuruluşa, derneğe veya örgüte bağlı değildir ve asla da olmayacaktır. Bizim gibi düşünen, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği inkılaplarından taviz vermeyen, ideolojik ve finansal tüm dayatmalara göğüs germiş, her biri bağımsız gazeteciliğe gönül vermiş yazarlarımızın ve çalışanlarımızın emekleriyle, bu bilinçteki dostlarımızın da destekleriyle yayın hayatına devam edecektir.” sözleri tam da Türk basınının en çok ihtiyacı olduğu zamanda kurulduklarının en büyük göstergesi oldu.

Belirledikleri hassas çizgileriyle özgür basının yakın zamanda en büyük temsilcilerinden olmasını beklediğimiz PencereTV’ye yayın hayatında başarılar diliyoruz.

PencereTV’ye www.penceretv.com adresinden ulaşabilirsiniz.