Düğün Fotoğrafçılığı , Düğün Filmi , Düğün Öyküsü

Düğün Öyküsü

Her insanın hayatı başkahramanın kendisi olduğu öykülerden oluşur. Kimi öyküler hüzünlüdür, kimileri mutlu edici, kimi öyküler kendini tekrarlar, kimileri ise tektir.

Yaşam, doğum öykünüzle başlayan, hayata veda öykünüzle son bulan öyküler serisidir. Kimi öyküleriniz çok kıymetlidir. Bu kıymetli öykülerinizi; hafıza kütüphanenizde asla tozlu raflara saklayamadığınız, en önde duran, elinize aldığınız an yaşadığınızı hatırlatan, kapağını açtığınızda adeta sizi içine çekip o ana götüren, zaman makinesi misali sizi yaşamınızda tura çıkaran, mutlu öykülerinizden derlediğiniz anı kitabınızda saklamak, her elinize aldığınızda öykünüzü tekrar yaşamak istersiniz.

Her insanın, yaşamında büyük bir mutlulukla yazdığı bir öykü vardır: DÜĞÜN ÖYKÜSÜ Bu öyküyle artık başkarakter olarak yalnız değilsinizdir. Artık yaşamınızda ortak öyküler serisi başlayacaktır. Bundan sonra yazdığınız her öyküde, öykünüzün karakterleri çoğalacaktır. Bu öykü sizin aile öykünüzün ön sözü niteliğindedir. DÜĞÜN ÖYKÜNÜZ yeni yaşamınızın ilk öyküsüdür. Dolayısıyla, öykünüzün kusursuz olmasını hayal edersiniz. Öykünüzün sonsuz olmasını istersiniz.

Biz profesyonel bir öykü ekibiyiz. Düğün danışmanımız; öykünüzün senaryosunun ortaya çıkmasını sağlar, olası aksilikleri ortadan kaldırır ve sizi o güne psikolojik olarak hazırlar. Organizasyon ekibimiz; yazdığınız senaryoyu gerçeğe yansıtarak her şeyin sizin senaryonuza uygun ilerlemesini sağlar ve hayallerinizi gerçekleştirir. Fotoğraf ekibimiz; büyük bir özenle yazdığınız ve gerçeğe uyarladığınız öykünüzün, hafıza kütüphanenizde en önde durmasını sağlar. Öykünüzü sonsuz kılar.

Ve dahası tüm çabalarınızla yazdığınız, oynadığınız ve sakladığınız öykünüzü, dilerseniz film ekibimizin hazırlayacağı kliplerle tüm dünyaya gösterebilir, evrensel bir esere dönüştürebilirsiniz.

Son yıllarda sosyal medyanın hayatımızda büyük bir rol oynamasıyla Düğün Fotoğrafçılığı ve Düğün Filmi hazırlanması oldukça popüler oldu. Kalite standartlarının ve beklentilerin yükselmesiyle birlikte yeni nesil Düğün Videoları, Profesyonel çekimlere gösterilen ilgi ve daha birçok farklı yaratıcı alana talep de arttı.

Fotoğrafçı Ahmet Şahin’in kurmuş olduğu, 2008’den beri Ankara’da düğün çekimi üzerine çalışan “Düğün Öyküsü” bu alana yeni bir soluk getirdi. Alışılagelmişin dışında akışlara sahip videolar ve birbirinden özel çekimlerle yalnızca düğünlerin öyküsünü değil, çiftleri en güzel şekilde yansıtan işler ortaya koydular.

Düğün Öyküsü olarak her biri kendi alanında profesyonel ekimizle Öykünüzü GERÇEK ve SONSUZ kılıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin: www.dugunoykusu.com