Dijital Medya , yeni nesil ajans , sosyal medya yönetimi

Yeni Nesil Ajans: Pixie Plus

Global pazarın erişilebilirliğini arttıran internet dünyası büyük şirketlerden küçük esnafa kadar herkesin çalışma biçimini ve erişilebilirliğini değiştirdi. Sosyal Medya hesabı ya da web adresi olmayan tek bir marka veya mağazanın kalmadığı bu dijital çağda en çok büyüyen sektörlerden biri de ajanslar oldu.

Markalaşma, Reklam ve Dijital Medya gibi alanlarda hizmet veren ajansların en büyük handikabı ise yaratıcılık ve kalitelerinden ödün vermeleri oldu. Artan talep doğrultusunda her ajans hizmeti veren kuruma da alternatif bir pazar açılmış oldu. Fakat tamamen yaratıcılık ve birebir ilgi isteyen bir alanda nasıl karar verilmeli?

Firmanızın ne kadar büyük ya da küçük olduğunu yargılamadan size hak ettiğiniz kalitede hizmet veren bir ajans ile çalışmalısınız. Birçok ajans küçük firmaları ya da tek projelik çalışmaları yeteri kadar umursamayıp büyük şirketler ve uzun vadeli anlaşmalara odaklanıyor. Marka görünürlüğünüz ve sizi topluma yansıtmakta aracı olacak bir ekipten nasıl bir hizmet görmek istediğinize dikkatli karar vermeniz gerekir.

Uzun süren revize süreçleri, aynılaşmış tasarımlar ve özensiz projelerden sıkılmış bu sektörde çalışan üç arkadaşın Ankara’da kurduğu yeni nesil ajans Pixie Plus tüm bu dikkat etmeniz gereken unsurlara parmak basmış. Dinamik ve kreatif ürünleri en pratik şekilde sunmayı amaçlayan bu ajans, sektöre yenilikçi bir bakış açısı getirmek ve yüksek kalite projelere herkesin erişimini sağlamayı hedeflemekte. Tüm bunların yanı sıra kurumsal ya da bireysel fark etmeksizin aynı eforda ajans hizmeti sunmak adına kendilerini adamış bir ekiple çalışma fırsatını da size yaratıyor. Grafik tasarım, içerik yazarlığı ve prodüksiyon alanında çalışan Pixie, klip çekimlerinden sosyal medya yönetimine kadar farklı detay hizmetler de sağlamakta.

Detaylı bilgi için: www.pixieplus.net