istanbul villa, istanbul satılık villa, deniz manzaralı villa

Denizistanbul Projesinde Yerinizi Alın Harika Bir Yaşam Sürün
İstanbul’da çok farklı bir yaşam standartı sunan Denizistanbul projemizde yerinizi alarak marinası, denizi ve kumsalıyla denizle iç içi bir yaşam standartı sürebilirsiniz.


Deniz manzaralı villa hayalinizi süslüyorsa bu proje tam size göre. İstanbul havalimanı’na 35 dakika, Atatürk Havaalanı’na 20 dakika, metrobüse sadece 7 dakika mesafede olan bu harika İstanbul satılık villa hem doğayla iç içe bir yaşam süreceksiniz hem de denize sıfır villada oturmanın keyfini yaşayacaksınız.

Şehirin gürültüsünden bıktıysanız ve doğaya özdeş bir hayatı lüks konfor eşliğinde birleştirerek yaşam standartı yüksek bir hayat düşlüyorsanız kesinlikle bu projede yer almalısınız. Denizistanbul projesinin hemen önünde bulunan West İstanbul Marina 900 yat kapasitesi ile İstanbul’daki en büyük marinalarından biridir. İstanbul villa yaşamı için son derece ideal bir yerde konumlanmış olan bu projede nezih bir ortamda önemli mekanlara yakın mesafede okulu ve alışveriş merkezi sorunu olmayan ve her şeyin düşünüldüğü ortamda huzur içinde yaşamak istemez misiniz?

denizistanbul.com