Türkçü resimler , Turan , Türk

Kutlu Asya Ruhu Metehan’ın Toprağına duyduğu derin sevgidir. Bizde Herşey Yurt Toprağı uğruna Fedadır ama Türk Toprağından bir çakıl Taşı verilmez. Kutlu Asya Ruhu Kürşat Atanın Özgürlük ve Hürriyet ruhudur Bizde Dünyevi her şey feda edilir de Yurdun özgürlüğü Vatanın Hürriyetinden Taviz verilmez. Türkçü resimler
Kutlu Asya Ruhu Adriyatik’ten Çin Seddine tek Dil Tek Bayrak Tek Vatan Ve Tek Millet Türk Milleti Diyebilme azmi ve Kararlılığında olanların ortak Adresidir.

Kutlu Asya Ruhu Başbuğ Metehan’dan Başbuğ Atatürk’e ortak İrade Türkçülük demektir. Peki Kutlu Asya ruhu ile çalışan Kutlu Asya internet dergisi neler yapıyor Kutlu Asya Dergisi Türk Milletine ait her konuda Objektif Bilgiler sunmakta ve Her konuda değerli bilgiler verdiği Makale ve denemeler yayınlamakta ve Türk Dünyasının her karısına ait Edebi değerler şiir , öykü ve roman özetleri tanıtımı yayınlanmakta ve sosyal medya kanallarımız aracılığı ile Türk Dünyasından son dakika haberlerin birçoğunu takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.


Kutlu Asya ruhu Türk milletinin öz ruhudur. Kısacası Kutlu Asya Ruhu Vatandır Turandır yüce Türkistan’ın birliği beraberliği ve Azatlığıdır. Kutlu Asya’ya “Türk’üz Türkçüyüz Atatürkçüyüz” Diyebilen Herkesi Turan Sevda ve Hedefinde Davet ediyoruz .
Ne MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

www.kutluasya.com