Uniway, kuyumculuk 3D modelleme, kuyumculuk 3D yazıcı

Uniway Kuyumculuk

Yeni kuyumculuk teknikleri sayesinde üretimler artık daha az maliyetli olmakla birlikte farklı modellerin üretimi de yapılmaktadır.

Gelişen yeni teknolojilerle birlikte üretilen 3D baskı sistemleri ile artık kuyumculuk 3D modelleme tekniği sayesinde yeni ve farklı dizaynlar yapabilecekler. Bu yöntem hem teknolojik olması sebebi ile farklı modeller üretilmesine hem de üretilen modellerin daha az maliyetli olmasına yardımcı olacaktır.

3D Baskı Yöntemi

Uniway kuyumculuk yeni baskı teknikleri ile birlikte farklı ve yeni modelleri artık çok hızlı şekilde imalatını gerçekleştirmektedir. Eski yöntemler ile zaman kaybı ve fazla maliyet ortaya çıkmaktayken yeni 3D baskı yöntemi ile işlemler artık daha hızlı ve tasarruflu gerçekleşmektedir. Bu yöntem ayrıca üretimi yapılan ürünün kalitesini de düşürmemektedir. Kuyumculuk 3D yazıcı yöntemi ile birlikte çağ atlamıştır. Bu sayede üretimi yapılmamış yeni farklı dizaynlar ortaya çıkmıştır. 3D baskı yönteminin kuyumculuk sektörü için birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki zaman ve maliyet tasarrufudur. Yakın gelecekte 3D baskı yöntemi oldukça popüler bir hale gelecektir.

uniway.com.tr