oksijen konsantratör cihazı , Resmed uyku cihazı , ventilatör solunum devresi

Uyku Solunum Cihazı Satışı

Firmamız solunum ve Uyku cihazları üzerine hizmet vermektedir. Kaliteli ve üstün teknolojik ürünlerimizle sağlığınızın korunmasına katkıda bulunuyoruz.

Ekibimizle beraber siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve güler yüzlü sağlık desteğimiz hız kesmeden devam ediyor. Resmed uyku cihazı uyku apnesi olan hastalar için özel olarak tasarlandı. İki düzeyli basınç destekli tedavi sağlayan bu cihazlar performans, birçok hastanın tedavisinde etkin bir tol almıştır. İnsan ve sağlığın önemini temel unsur alarak görev alan firmamız bu alanda başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Ventilatör Solunum Devresi

Ventilatör solunum elemanları uyku esnasında maksimum verim almanıza yardımcı olur. Hastanın sağlıklı nefes alabilmesi için bu cihazlardan destek alınır. Ürün nefes senkronizasyonunu etkin kılarak hastanın nefes alış veriş döngüsünün başarılı bir şekilde işlemesini sağlar. Ventilatör solunum devresi özellikle yoğun bakım merkezlerinde zorunlu olarak kullanılır. Doğru solunum devresi sisteminin seçilmesi, tedavi başarısını destekleyebilir. Biz bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz.

Oksijen Konsantratör Cihazı

Oksijen, yaşamın devamı için gereklidir. Oksijen konsantratör cihazı ihtiyaç duyulduğu an ve miktar kadar hastaya kesintisiz oksijeni sağlayan elektronik bir cihazdır. Biz bu cihazı en iyi  fiyatlarla sizlere sunabiliriz.

www.icemedikal.com.tr