okul tasarımları, kiriş yazıları , 15 temmuz köşesi

Eğitim Temalı Posterler

İmam hatipler için özel tasarladığımız imama hatip görselleriyle hem koridorlarınızı süsleyebilir hem de öğrencilerinizin duvarlardan bilgiler edinmelerini sağlayabilirsiniz.

Okul tasarımları konusunda sen derece çeşitlilik sunan sitemizden tüm okulunuzu süsleyecek değişik duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz. Bir koridoru matematik köşesi yapıp çocukları görsellerle hem eğlendirebilirsiniz hem de duvarı okuyan öğrencileriniz bilgi sahibi olabilir. Bir koridorunu da tarik, diğerini coğrafya dersleriyle süsleyebilirsiniz. Okulunuzun tüm alanlarına uyacak çeşitlerimiz mevcuttur. Kiriş yazılarıyla kirişlerinizi de değerlendirebilirsiniz.

15 Temmuz Köşenizi Hazırlıyoruz.

Her okulda olması gereken 15 temmuz köşesi de anıt resimlerle öğrencilerinizin 15 temmuzu unutmamalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Atatürk köşeleri yapmanızda duvar kağıtlarımız sayesinde mümkündür.

İmam hatip okullarınızın öğrencileriniz için daha ilgi çekici ve sevilir olması için tüm okul koridorlarını duvar kağıtlarımızla şenlendirebilirsiniz. Her koridorun farklı dersi simgelemesi öğrencilerinizin ayrıca ilgisini çekecektir. Sitemizdeki duvar kağıtlarına göz atabilir ve dilediğinizi sepete atarak online ödeme ile satın alabilirsiniz. En geç bir işgünü içinde aldığınız duvar kağıtlarınızı adresinize yolluyoruz.

www.imamhatipavm.com