Yurtdışı eğitim sınavları , Yurtdışında eğitim , Özel Ders

Movendus Eğitim – Yurtdışında Eğitim İçin Gerekli Akademik Sınavlara Hazırlık

Movendus Eğitim ve Movendus Akademi olarak yurtdışında eğitim almak ve başarılı bir kariyere imza atmak isteyen gençlere sosyal ve akademik olarak destek oluyoruz.

Movendus Akademi olarak hazırlık, başvuru ve burs süreçlerinde öğrencilere danışmanlık vermenin yanında ICF onaylı profesyonel koçluk süreçleriyle öğrencilerimizi 4C4LİFE koçluk modelimizle destekliyoruz. Dünyanın en iyi okullarından kabul almaları için her öğrencinin özelinde çalışmalar yürütüyoruz. Dil okulları, yaz programları, stajlar ve sosyal sorumluluk projeleriyle kendilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Movendus Eğitim olarak ise alanında uzman ve tecrübeli hoca kadrosuyla öğrencilerimizi yurtdışı eğitim sınavlarına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Dört kişilik grup halinde VIP özel ders, birebir özel ders veya birebir online özel ders olarak talebe göre değişen seçenekler sunuyoruz. İstanbul ve Ankara dışından ders almak isteyen öğrencilerimize sadece online olarak yardımcı oluyoruz.

Yurtdışında lise, üniversite, yüksek lisans veya doktora alanlarında eğitim almak isteyen kişilerin, alanlarına ve istedikleri seviyeye göre AP, SAT, LSAT, GMAT, GRE, A LEVEL, IB, IMAT gibi girmek ve başarılı not almak zorunda olduğu tüm derslerde özel ders imkanı sağlıyoruz.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Online Ders: Evde, okulda, cafede, internete ulaşılabilen her yerden istenilen dersi online olarak alma imkanı.

Alanında Uzman Eğitmenler: Boğaziçi, ODTÜ, İTÜ mezunu alanında uzman hocalarımızdan özel ders fırsatı.

Sıkı Takip: Hocalarımız; sınavlara dair en güncel bilgiler ışığında soru çözümü, denemeler ve sınav stratejilerine yönelik çalışmalar ile öğrencileri yakından takip ediyor.

Hedefe Yönelik: Derslere göre hazırlanması gereken program öğrencilerin yakın ve uzak vadedeki hedeflerine uygun şekilde kişiye özel olarak planlanıyor ve öğrenci koçu ve yurtdışı eğitim danışmanlarıyla işbirliği içerisinde hareket ediliyor.

Başarı Odaklı: Derslerinizde başarı seviyenizi en üst düzeye çıkartarak, hayattaki ideallarinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.

Memnuniyet Garantili: Hocalarımız uzmanlıklarının ve tecrübelerinin yanında disiplinli, gayretli çalışmalarıyla sizlerin memnuniyetini her şeyin önünde tutuyor.

NASIL DERS İŞLİYORUZ ?

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, www.movendusegitim.com sitemiz üzerinden form doldurarak veya iletisim@movendusegitim.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Tanışma -Değerlendirme

Bizimle iletişime geçtikten sonra ihtiyacınıza uygun alanında uzman öğretmenlerimiz sizlere ulaşarak sizinle bir tanışma ve değerlendirme görüşmesi yapacaklardır.

Ders Aşaması

Tanışma toplantısı sonrasında, alanında uzman hocalarımızla oluşturulan bir ders planı çerçevesinde dersleri işlemeye başlayabilirsiniz.

Raporlama – Geri Bildirim

Ders sonralarında yapılacak değerlendirmeler ile raporlama ve geri bildirim yapılmaktadır.