ofis bölme , cam balkon İzmir , İzmir kış bahçesi

İzmir Kış Bahçesi Fiyatları

 Hesabını bilen tüketiciler İzmir kış bahçesi firması aramasında da en uygun fiyatı firmamızdan alacaklarından emin oluyorlar.

İlimiz ve çevresinde yaygınlaşan açılır kapanır cam balkon sistemleri hakkında ilk akla gelen sorulardan birisi de şüphesiz İzmir kış bahçesi fiyatları hakkındadır. Uzun yıllardır kaliteli üretim ile müşterilerinin güvenini kazanan firmamızın fiyatlar konusunda da gayet uygun rakamlarla çalıştığı bilinmektedir. Çünkü işletmemiz süreklilik ve güven üzerine kurulmuştur. Katlamalı (katlanan) sistemleri, sürmeli sistemleri, çift camlı (ısıcamlı) sistemleri ve yeni ürün olan Finlandiya tasarımı Slidex katlanır camlamayı piyasaya sunan firmamız ücretsiz keşif, hatasız montaj, birinci sınıf işçilik ve satış sonrası destek gibi hususlarla uygun fiyat politikasını desteklemektedir. cam balkon İzmir uygulamaları bahçeli konutlar için en keyifli seçeneklerden biridir.

 İzmir Kış Bahçesi Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

 Öncelikle firmamızın 0 544 972 36 37 nolu ücretsiz keşif hattı üzerinden iletişime geçebiliriz. Fiyatlamada esas unsur kaplanacak balkonun metrekare cinsinden büyüklüğü olacaktır. Tercih edilen sistem ve seçilen camın durumu da fiyatları etkiler. 8 mm. tamperli camdan imal edilecek açılır kapanır camlarınızı füme, bronz, yeşil, mavi veya şeffaf tonlarda seçebilirsiniz. Bundan sonra işin içine katlanır cam sisteminin üzerine oturacağı alüminyum kasaların rengi, aksesuar detayları ve ek imalatlar girer. Çatı seçenekleri de fiyatları belirleyecektir. Ek imalatlar küpeşte, mermer kesimi, kutu ve köşebent gibi ayrıntılardır. ofis bölme fiyatları sistemlerimiz için metrekare başına 450 ile 850 lira arasında değişmektedir.

zencambalkon.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.