Batak oyna, Batak, online batak, eşli batak

Türkiye’nin En İyi Koz Oyunu Çanak Batak, Telefonunuza Geliyor!

Arkadaşlarla yapılan buluşmalardan kahvelere, öğrenci yurtlarından kafelere pek çok farklı ortamda zevkle oynanan Batak oyunu heyecanı, Matgame tarafından geliştirilen Çanak Batak’la daha eğlenceli bir hale geldi ve mobil cihazlara taşındı!

Yurt dışında “Spades” olarak bilinen popüler kağıt oyunu, Türkiye’de “online batak ” ya da “Koz Oyunu” olarak biliniyor. Oyunun oynanışı ve kuralları ülkemizde yurt dışındakinden biraz farklı olsa da oyunlar temelde aynı. Batak online olarak Türkiye’de de kart oyunu oynamayı seven pek çok oyuncu tarafından oynanıyor.

Boş vakitlerinize neşe ve eğlence katmak için oynayabileceğiniz Batak online oyunu Batak oyna , muhteşem 3D grafiklere ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olmasıyla dikkat çekiyor ve rakiplerinden bu yönleriyle ayrılıyor.

Masa başında arkadaşlarla oynanan oyun eşli batak deneyimini mobil cihaz ekranlarına taşıyan oyunu; İhale, Eşli İhale ve Koz Maça olarak üç farklı şekilde, giriş potu miktarına göre belirlenen 12 farklı odada oynayabilirsiniz. Eğer oyunu sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla oynamak isterseniz, Özel Masa oluşturabilir, VIP üyelik özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Oyun oynarken sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak için sohbet özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı masada birlikte oyun oynadığınız arkadaşlarınıza arkadaşlık daveti yollayabilir, çeşitli hediyeler ve ikonlar göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Oyundaki “Hediyeni Al” özelliğiyle saatlik ve günlük fiş ödüllerini toplayabilir, Çarkıfelek’i çevirerek büyük ödülü yakalama şansını yakalayabilir, haftalık ve aylık liderlik panolarında yerinizi alarak her gün gitgide artan bu büyük rekabete ortak olabilirsiniz.

Oyunu, mobil cihazına indirdikten sonra misafir girişi yaparak veya Facebook’la bağlanarak oynayabilirsiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan oyun oynamayı seviyorsanız Facebook üzerinden giriş yaparak, indirmeden oynayabilirsiniz.

Batak online oynamayı seviyorsanız şansınıza güveniyorsanız ve her geçen gün hızla büyüyen Çanak Batak ailesine katılmaya davetlisiniz! Çanak Batak’ı dilerseniz telefondan, dilerseniz tabletten ya da bilgisayarınızdan keyifle oynayabilirsiniz.

Haydi daha fazla vakit kaybetmeden oyunu Google Play Store’dan ya da App Store’dan indirip internet bağlantısı olan her yerden koz oyna!

Matgame hakkında

Çapraz platformlardaki oyun deneyimini görsellik ve oynanabilirlik açısından en üst düzeye taşımak için harekete geçen Matgame, Android ve iOS platformları için mobil oyun geliştirmenin yanı sıra, kurumlara ya da kişilere özel oyun geliştirme projelerini de hayata geçiriyor.

canakbatak.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.