Yamaç Paraşütü , Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020

Easy Riders – Yamaç Paraşütü

Easy Riders, 1993 yılından günümüze Fethiye Ölüdeniz’de faaliyet gösteren köklü bir turizm firmasıdır. Yamaç paraşütü başta olmak üzere; tekne turu, jeep safari, atv safari, Saklıkent turu, Pamukkale turu, Kıbrıs turu, rent a car, scuba diving ve speed bot turları düzenlemekteyiz.

Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü aktivitemiz dünyaca ünlü Babadağ’dan tandem (ikili) uçuş şeklinde gerçekleştirilmektedir. 15 profesyonel pilotumuzla en kaliteli, en güvenli uçuş hizmetini vermekteyiz. Uçuşlarımız 1965 metre yüksekliğe sahip Babadağ’dan gerçekleştirilmektedir. Kalkışın ardından dünyanın sayılı harikalarından birisi olan Ölüdeniz’in eşsiz manzarası üzerine gelinir. Bu eşsiz manzarada hem adrenaline hem manzaraya doyacaksınız. Eşsiz Ölüdeniz Lagün manzarasına karşı birçok fotoğraf ve videonuz pilotunuz tarafından çekilecek ve uçuş sonrası beğeninize sunulacak.

Yamaç Paraşütü Yapmak İçin Şartlar Nelerdir ?

Yamaç paraşütü yapabilmeniz için hiçbir eğitim almanıza gerek yoktur. Profesyonel pilotumuz uçuş öncesi size brifing verecek. Tek yapmanız gereken birkaç adım koşmaktır. Yamaç paraşütü yapacak yolcunun maximum ağırlığı 105 kg olmalıdır. 105 kg üzeri yolcuların uçması güvenlik açısından uygun değildir. Yamaç paraşütü yapmak için yaş sınırı bulunmamaktadır. Kalp rahatsızlığı, nefes darlığı, panik atak, sara gibi hastalıkları bulunan yada hamile olup doğum riski bulunan hastaların uçuşuna izin verilmemektedir.

Uçuş Kaç Dakika Sürecek

Babadağ’da toplam 5 adet uçuş pisti bulunmaktadır. Bu pistler 1200m, 1700m, 1800m, 1900m ve zirve pisti olan 1965m pistleridir. Ne kadar yüksekten uçarsanız uçuş süreniz uzayacaktır fakat pist seçimi daha uzun süreli uçmak için değil rüzgar durumu ve şiddeti, yani hava durumuna göre belirlenir. Bu yüzden pilotunuza daha yüksek yada alçak pistten uçmayı teklif etmeyiniz, uçuş güvenliği açısından en uygun pist pilotunuz tarafından belirlenmektedir. Ortalama uçus süresi kalkış yapılan pist ve hava durumuna bağlı olarak 20-30 dk arasıdır.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020

Yamaç Paraşütü fiyatları her yıl değişmektedir. Bu değişimin sebebi artan maliyetler olup 2020 yılı için belirlenen yamaç paraşütü fiyatı 550 TL olmuştur. Sezon başı ve sezon sonlarında bu fiyat 450 TL gibi rakamlara kadar düşmektedir. Yoğun yaz sezonunda ise fiyat 550 TL ve üzerinde belirlenebilmektedir. Firmamızın yoğun sezon için belirlediği maximum fiyat 550 TL olmuştur.

Yamaç Paraşütü Uçuşuna Neler Dahil

  • Yamaç Paraşütü uçuşuna dahil olan hizmetler;
  • Otel/Ofis arası transfer.
  • Ofis/Babadağ arası transfer,
  • Babadağ Giriş Ücreti,
  • Kask ve Uçuş Ekipmanları
  • Sigorta ve Vergiler

Yamaç Paraşütü Uçuşuna Dahil Olmayanlar

 Foto/Video Hizmeti Fiyatı

  • Yeme/İçme

Yamaç paraşütü biletlerinizi online web sitemizden alabilir, ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

yamacparasutu.pro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.